Poštovani,
    molim vas da mi odgovorite pišem vam po treći put a nema odgovora. U petom mjesecu sam trudnoće imam kondilome i candidu. Doktorica mi je prepisala svako drugo veče po jednu vaginaletu nistatina do kraja trudnoće. Interesuje me da li su štetne i koliko za plod te vaginalete, ostavljaju li posljedice na plod jer ću ih koristiti do kraja trudnoće.
    Hvala

    Odgovoreno: 02. 06. 2009.
    • Poštovani,
      nema potrebe da ih koristite do kraja trudnoće, nakon deset dana ponovite vaginalni sekret, kondilome obavezno uklonite budući da se veoma brzo šire u trudnoći.