U toku odnosa sa deckom, pukao nam je kondom, tako da sam morala da kupim postinor i popijem ga (kao sto sam i uradila u roku od 24h) imala sam krvarenja (oko 2 dana) ali to se regulisalo. . . Popila sam je na svoju ruku, nisam imala misljenje ginekologa. . . Trebala sam da dobijem 23. Ali jos nisam. . . A danas je 28. Da li je moguce da pilula nije delovala. . . Jako sam uplasena???

    Odgovoreno: 29. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Moguće je da pilula nije dala željeni rezultat, jer sam ja u praksi već imao nekoliko pacijentkinja kojima sam vodio trudnoću nakon korišćenog postinora. Isto tako je moguće da je lek doveo do hormonalnog disbalansa, što bi za vas bilo najmanje traumatično. U svakom slučaju obavezno se javiti svom ginekologu, da se uradi ultrazvučni pregled i eventualno beta hcg.