Postovani, Molila bih Vas da mi odgovorite na pitanje, da li postoji mogucnost da dodje do trudnoce ukoliko imam policisticne jajnike? Unapred hvala Milana,Novi Sad

    Odgovoreno: 28. 05. 2007.
    • Naravno da postoji . PCOSy karakterise hronicna anovulacija (nema oslobadjanja jajne celije u sredini ciklusa - sto je hormonski uslovljeno), ali je to stanje koje se odredjenim lekovima uspesno moze korigovati. Znaci: ukoliko nema spontane trudnoce nakon 6 meseci obratiti se ginekologu koji ce posle ispitivanja definisati i korigovati problem.