zdravo/zovem se sonja imam 20 godina,imam cerku stara 9 meseci,posle  porodjaja imam povecan sekret gust bele boje i uzasnog mirisa.Pa bih vas  zamolila da mi kazete kako da se resim toga,uradila sam papa test ureduje.  hvala

    Odgovoreno: 08. 01. 2008.
    • Zdravo Sonja! Ako ne dojite uzmite i Vi i Vas suprug tabl. Orvagyl-a od 400 mg 2x1 7 dana (za vreme terapije bez odnosa i alkohola) a Vi i Vaginalete Orvagyl-a 10 dana po jednu uvece. Ako ovo ne pomogne morate raditi V+C bris i leciti po antibiogramu.