1. Tablete za povecanje nivoa testosterona

    Pitanje broj: #152447

    Poštovanje, imam jedno pitanje u vezi korišćenja testorexa, tablete koje pomažu organizmu da prirodnim putem proizvede povećanu količinu testosterona, treniram i zanima me kada i kako se unose i da li bi bilo poželjno piti nešto posle toga za jetru? Hvala.

    Odgovoreno: 29. 01. 2019.
    • Poštovanje,

      Testorex kao i drugi suplementi za prirodno povećanje nivoa testosterona ne deluju ukoliko se vaš testosteron nalazi na gornjoj referentnoj granici ili na sredini. Ukoliko se vaš testosteron nalazi na donjoj graničnoj vrednosti, restorex kao i drugi suplementi, mogu pomoći u podizanju nivoa testosterona.

      Predlažem da prvo odradite analize slobodnog i vezanog testosterona u laboratoriji i tek onda ustanovite da li ima potrebe za suplementima te vrste.