1. Najbolje vreme za treniranje

    Pitanje broj: #160080

    Zanima me kada je najbolje vreme za treniranje? Moji treninzi su uglavnom od pola sedam uveče, nisu nešto previše aktivni, s obzirom da se bavim latino i standard plesom. Takođe me zanima kada da večeram i šta biste mi preporučili?

    Odgovoreno: 23. 01. 2019.
    • Iz iskustva mogu reći da su prepodnevni sati najbolji za fizičku aktivnost (7-11h), u zavisnosti ko kada ustaje.

      Što se tiče predloga za večeru ne mogu ništa konkretno da kažem jer je vrlo indivudualno. Morao bih da znam odgovore na brojna pitanja kako bih mogao precizno da odredim. Od načina života, nivoa fizičke aktivnosti na dnevnom nivou, vašeg cilja, zdravstvenog statusa itd. Poželjno je završiti sa večerom 2h pre spavanja.