Poštovana,
    Imam 25 godina. Vrlo često mi je naduven stomak, nemam neke određene bolove, ginekološki nalaz je čist, menstruacija redovna, ali imam promene raspoloženja najčešće se loše osećam za vreme plodnih dana i kada trebam da dobijem. Često osećam napetost u predelu vrata i ramena, malaksalost i imam veću potrebu za snom. Kada se loše osećam ja požutim u licu a ponekad često mokrim iako ne postoji nikakva upala ni infekcija. I potreba za seksom mi se smanjila. Vežbanje mi pomaže da se osećam bolje, ali to već mesecima traje. Ginekolog kaže da to nema veze sa hormonima jer mi je ciklus uredan. Da li bi trebalo da radim analize hormona (štitne žlezde možda), ako su nalazi krvi i mokraće ok.
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 29. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #32596

    • Iako nedeluje da ima veze sa hormonima meni deluje da ima, sve sto si navela meni ukazuje na jedno, ali nemora da znaci. . . Proveri prolaktin da li ti je uredu. Pozdrav.