Imam 17god. i diabetes tip 1 već godinu dana (od 6.decembra 2007.). Redovno idem na kontrole, HbA1C mi je bio 6.2 pa 6.1 pa opet 6.2, tiroidna funkcija i lipidni status su takodje u redu. Mikroalbuminurija mi je bila povišena-12, pa 21 ali poslednji rezultat je bio dobar-8.7...još odavno imam želju da probušim pupak i primila sam vakcinu protiv hepatitisa B ali devojka koja buši pupak mi je rekla da ipak pitam lekare.
    Da li mi možete pomoći? Do kakvih komplikacija koje imaju veze sa mojom bolešću može doći?