Poštovana,
    imam 61g, pre 14g operisana mi je hipofiza, veoma uspešno i uvedena terapija doživotno hidrokortizon 20mg i tivoral 1 tableta dnevno i testosterom na tri nedelje. Pre tri meseca konstatovan mi je povišen holesterol , trigliceridi i krvni pritisak i uvedeni su mi novi lekovi vasilip 20mg i monopril 20mg+12,5mg dnevno.Od tada mi se često pojavljuje nadutost trbuha ili grčevi u stomaku. Na zadnjoj analizi krvi svi parametri su u normali ili na granici.
    Da li su problemi sa probavom vezani uz uvođenje novih lekova, jer sam o ishrani uvek vodio računa?