1. Sekret u uhu

    Pitanje broj: #125533

    Poštovan,

    Bila sam danas ko otorinolaringologa, pregledala me je i rekla je da imam sekret u desnom uhu ali nemam upalu. Napisala je da je svetlosni refleks skraćen, levo nalaz uredan, i da imam sekret u desnom uhu. Terapija mi je samo Flumucil šumeće tablete 600 mg jedna dnevno i Dexamethason neomycin 3x3 u nos. Molim Vas recite mi svoje mišljenje, da li je terapija dobra, ja se jako plašim, ne boli me ništa, ali me nervira taj sekret zato što osećam zapušenost i kao neku težinu, pritisak u tom uvu.

    Odgovoreno: 21. 02. 2014.

Komentari na pitanje: #125533

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 28. 02. 2014.

      Poštovana, sledićete savete lekara koji vas je pregledao i našao da je jedna glasna žica otečena. Srdačan pozdrav prim. Dr milošević

    • Imam problem sa glasnom zicom desna glasna mi je natecena nemam nikakve terapije zabrinuta sam. Jeli ima neki lek za to unapred zahvalna.