1. Jak udarac u grlo

    Pitanje broj: #107664

    Poštovani,

    Sinoć sam zadobila, da kažem, srednje jak udarac u grlo, više sam ga osetila kao pritisak nego udarac. Nisam imala gubitak vazduha, niti ništa slično, već samo osećaj mehaničkog pritiska na tom mestu, koji je trajao možda nekih pola sata. Danas se osećam nekako prehlađeno u grlu, mada ne isključujem mogućnost da mi je prehlada već počinjala, a inače imam i blaži kašalj koji me prati već nekoliko nedelja. Zanima me da li to ukazuje na eventualnu povredu, da li treba da brinem oko toga i nešto preduzmem, mada se ja iskreno nadam da možda preterujem?

    Odgovoreno: 07. 11. 2012.

Komentari na pitanje: #107664

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 13. 11. 2012.

      Posle ugrađivanja stenta, pušenje dođe kao apsoltuno neodgovorno ponašanje prema sopstvenom zdravlju.

    • Postovani doktore dalije rizicno pusiti posle ugradzivanje stenta i koliko je rizik. Hvala na odg, ,