1. Grebanje u grlu

    Pitanje broj: #111171

    Poštovani,

    Već par dana imam osećaj grebanja sa jedne strane grla, kao da se ljuspica od kokice zakačila ili riblja kost pa neće da prođe. Naizgled nema ničeg što se zadržalo, osim što je u tom delu malo natečeno veličine zrna graška i crvenilo. Sa spoljnje strane nema nikakvih promena. Nisam bolesna, nemam prehladu, kašljanje, kijanje niti bilo šta slično. Krajnici mi nisu odstranjeni.

    Odgovoreno: 16. 01. 2013.

Komentari na pitanje: #111171

    • Poštovana, imam sina od 18m pre 6 dana(petak) je počeo da kašljuca zreo kašalj kao da ima šlajm, u nedelju je od sestre uzeo našom nepažnjom par kokica, uvece je dobio temp 38.2 sutradan smo radili krvnu sliku i crp sve je bilo mirno, dr pedijatar je rekla da su mu cista pluca i mirno grlo i da mu dajem sirup bronkamil, temp se više nije vraćala. Od nedelje odbija da jede sve sem da pije mleko i kašalj je i dalje prisutan. Pitanje je: da li kokica dodatno nešto iritirala ili kako da proverim da li mu je zaglavljena negde u grlu? Pregledom pedijatra nije ustanovljeno da nešto ima tako da vas molim da me uputite gde mogu još i na koji način da skinem sumlju od kokica u grlu?! Hvala unapred