1. Bele tačke na krajnicima

    Pitanje broj: #124827

    Poštovani,

    Na krajnicima imam neke bele tačke na krajnicima. Imao sam ih i ranije, često su same ispadale.

    Ova mi već duže vreme stoji, možda malo više od nedelju dana. Ne boli me grlo, niti imam temperaturu i slično.
    Pretraživao sam po internetu i našao nešto pod nazivom "tonsil stones", koliko sam razumeo, to su ostaci hrane. Čitao sam da ljude lekari savetuju da to sami probaju da čiste, video da ljudi koriste štapiće za uši da ih očiste. Sad mi Vi recite da li je o tome reč ili o čemu je već, ako nije to?
    I da li se može ukloniti prskanjem tantum verdea, propolis kapima, uglavnom bez odlaska lekaru?
    Prilažem Vam i sliku.

    Odgovoreno: 30. 01. 2014.

Komentari na pitanje: #124827

    • Duze od pet godina imam naslage u krajnicima , bele su boje u obliku zrna kukuruza ili pirinca. Ni jedan specijalista nezna tacno sta je u pltanju niti sam imao bilo kakvo poboljsanje od njihove terapije, aprobao sam sve i svasta . Cistim ih sam sa metalnom kuhinskom kasikom i svake dve nedelje se opet vracaju i tako godinama . Za ovaj problem savremena medicina nema resenje, pozdrav za sve.