Uvazeni gospodine Perisicu
    Pre tacno 16 meseci ugradjeno mi je pet stendova odjednom u sve tri arterije, posle toga nekoliko puta sam radio test opterecenja i rezultati su se pokazali odlicni .Redovno uzimam terapiju i to :
    iscover 75 X 1, lepur 40 X 1, salospir 100 x 1, vastarel 35 x 2, dilatrend 1/2 x2. molim da me posavetujete kada da vrsim kontrole, sta treba da kontrolisem, i da li treba da pravim pauze sa LEKOVIMA,Koronarografiju i ugradnju stendova sam radio na univerzitetskoj klinici u Iraklionu, Krit
    unapred se zahvaljujem, ako treba neke dopunske podatke molim vas da mi odgovorite.

    .

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • Pretpostavljam da je iscover po sastavu clopidogrel, lepur je neka vrsta statina, salospir je asspirin, ostala 2 znam. NIKAKO ne prekidajte clopidogrel i aspirin, uzimajte sve lekove, terapija Vam je kvalitetna. Redovne kontrole po dogovorenom režimu, koronarografija samo aako imate tegobe