Poštovani,
    Imam dijagnozu Q21. Već sam uradio operaciju u vezi toga. Znam da je anomalija srca, ali bih voleo da mi malo detaljnije objasnite tu vrstu bolesti.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 04. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Pod Q21 ja sam našao defekt pregrade komore srca. Ta pregrada se naziva septum a mana vsd-ventrikularni septalni defekt. Pregrada između leve i desne komore ima otvor kroz koji se krv preliva sleva na desno. Operacija je zatvaranje otvora i treba je uraditi što ranije.
      Pozdrav.