Poštovani,
    Srčani bolesnik, angina pektoris. 50-god. oštećenje trbušne aorte 99.98%, a ostalih krvinh sudova od nema ispod 40%, rađena kataterizacija prije 4 god. Juče ponovo pokušaj da se odradi katatarizacija gdin. Draginić nije uspio sem po desnoj strani. Mnogo veće oštećenje na 4 mjesesta po 100% a ostali krvini sudovi po 75-80%, oslabilo srce šta se ovdje predlaže ukoliko lice ne može podnijeti operaciju i ko je najbolji u ovog oblasti.
    Hvala

    Odgovoreno: 30. 05. 2009.
    • Poštovani,
      ne može vam se dati dobar odgovor na ovaj način, trbušnu aortu rešava vaskularni hirurg a ako je nekoliko koronarnih arterija zapušeno operacija je jedino rešenje.