Poštovani,
    Osjetim bol u lijevom dijelu prsa (počinje ispod lijevog dela prsnog koša a onda se šira prema lijvom pazuhu) nakon dužeg sjedenja. Uradila sam većinu nalaza (krvi, holesterol, šećer, ekg) i svi nalazi su uredni. Tri puta u posljenjih mjesec dana nakon bola počelo mi je trnjenje ruku, zatim lica, jezika (nisam mogla govoriti), nogu. U hitnoj su mi dali inekciju za regulaciju pritiska i nakon nje počinjem osjećati tijelo. Na nalazima piše pad pritiska- kolaps. Nikad prije nisam bila bolesna a sada sam u mjesec dana tri puta završila na hitnoj i niko mi nezna reći šta nevalja. Da li vi imate neki prijedlog,
    Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 23. 05. 2009.
    • Poštovani,
      iz podataka koje ste poslali čini se da ste imali kolapsna stanja zbog niskog pritiska a šta vas uvodi u pad pritiska ne vidim iz poslatih podataka. Možda obilan gubitak tečnosti ili soli, znojenje, dehidratacija. . . Nekada snažan stres može uzrokovati kolaps. Pozdrav