Imam problema sa disanjem tokom sna. Pre par meseci sam se lecila od hronicne upale sinusa,i radjen mi je alergo test. Alergija na zivotinjsku dlaku i pcelu. Od tada imam cesto krvav sekret iz sinusa. Pocela sam da se budim sa nedostatkom vazduha,jednostavno prestanem da disem. Do sada sam se secala da se desavalo po dva tri puta i toku sna. Al sinoc se desilo nekoliko puta za redom. Cak i u sedecem polozaju zaspim i probudim se zbog prekida disanja. Sta treba da preduzmem? Osecam veliki nemir, bojim se da zaspim!

    Odgovoreno: 08. 03. 2021.

Komentari na pitanje: #179441

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 11. 03. 2021.

      Pozovite Stetoskop agenta da Vam pomogne oko zakazivanja na br telefona 063687460

    • Hvala na odgovoru, koliko kosta pregled pulmologa i testiranje na sleep apneu?!