Poštovani,
    Molim Vas da mi odgovorite. Moj Otac ima 46 god hronični je alkoholičar pije od svoje rane mladosti, pre 3 god radio eho abdomena i doktor mu je rekao da ako nastavi da pije za oko 5god će imat fatalne posledice. Međutim on je nastavio da pije u zadnjih 15 mjeseci i sve što pojede povrati (jede jednom dnevno pretežno naveče) ne gubi na kilaži. Često se preznojava i naduva mu se stomak, veoma često ima herpes svugđe po licu, stopala su mu hladna kao led, za neko kratko vreme svi zubi su se rasklatili a dobar dio poispadao. Ne znam šta da radim i kako da mu pomognem. On nikako ne želi kod doktora. Molim Vas da li su ovi simptomi ozbiljni šta bi mogli da znače, PS; više nema ni čulo mirisa ni ukusa.
    U nadi da ću dobiti odgovor i savjet unapred Vam se zahvaljujem.