Postovani, imam 26.godina i jos uvek sam student. Zdrastvena knjizica mi je istekla. Moje pitanje glasi, da li i na koji nacin mogu da se prijavim kod RZZO. Bila sam u filijali sluzbe za zaposljavanja, htela sam da se prijavim na biro sa IV stepenom, ali su mi rekli da moram da se ispisem sa fakulteta i da im prilozim original diplome o polozenom maturskom ispitu.Koje je vase misljenje? Pomozite. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 04. 09. 2008.
    • Kao student sa navršenih 26.god. života možete biti osigurani kao lice koje se samo uključuje u zdravstveno osiguranje i samo plaća doprinos za zdravstveno osiguranje. Sve dodatne informacije možete dobiti na tel. 241-597 od načelnika službe Slavice Maletić.

Komentari na pitanje: #9734

    • Molim vas odgovorite mi, odakle taj redovan student (preko 26 god.) , nezaposlen, da finansira zdravstveno osiguranje od 2000 din. Mesecno?