Imam vec duze vreme urinarnih problema, pre 5 godina sam imala eserihiju koli, uspesno sam je izlecila, i od tada je nemam. Osecam pritisak kad mi se napuni besika, cesto uriniram, sa ginekoloske strane ne znam sta vise da uradim. Isla sam i kod urologa pre 2 godine, kao sve je u redu sa fizionomijom. Zanima me sta bih jos trebalo da odradim od testova ili da popijem od suplemenata.

    Odgovoreno: 14. 11. 2012.
    • Poštovana,
      Potrebno je da uradite urin i uk i sa nalazima da se javite urologu.

      dr argirović
      www. Argirovic. Rs