Postovanje doktore, nadam se da mozete da mi pomognete. Imam problema pri odnosu sa devojkom, ejakulacija je jako brza i ne mogu da imam normalan odnos. Odnos traje manje od minut. Pocinjem da stvaram kompleks, ne mogu da je zadovoljim!! U nekim novinama o zdravlju za ovaj problem savetuju Viagru i Cialis! imam 21.godinu.

    Odgovoreno: 10. 05. 2008.
    • Probajte sa sledecim stvarima 1. stavite prezervativ Ukoliko to ne uspeva 2. mastubacija 20 minuta pre odnosa ili 3 Xylocain gel  spolja namayete penis 10 minuta pre odnosa *anestetik*