Postovana, nisam ni sigurna da li pripadam ovoj oblasti, ali postavicu pitanje. . . Imala sam jako stresan period iza sebe, kao i puno ljudi oko mene, ali ja reagujem nekako previse. Skoro svaki dan mi je vrat napet-posebno oni misici sa strane, tesko mi je da gutam, desava se da mi se javi bockanje u vratu, ponekad i osecaj da se gusim, onda se javi strah i lupanje srca i panika zbog toga. . . A evo danas i najnoviji momenat trenjenje brade (donje vilice) pa i obraza. Popila sam lek za smirenje na biljnoj bazi, malo je bolje ali je i dalje prisutan pritisak. . . Neki unutrasnji strah. Ne mogu da se opustim nikako, stalno sam napeta! Eto opisala sam moje stanje a vi mi recite kome treba da se obratim. Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 28. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Uradite hormone stitne zlezde, potom odite psihijatru i pozalite se ovako kako ste i meni rekli. Sigurno ce biti potrebna medikamentna terapija koju ce vam lekar po proceni propisati.

      dr d. Krasic