Poštovana,
    Ja bih postavila pitanje, ali za moju baku je vezano. Ona se već drugo leto žali na karakteristčno, za nju, vrelinu tabana (ali samo leti) i osećaj da joj gmižu mravi po podkolenicama. Nema nikakv drugi simptom. Inače nemam nikakve druge tegobe na koje se žali. Meni bi značilo i da me uputite kod koga da je vodim na pregled, jer joj je na zadnjem pregledu bila prepisana th za schizophrniju (što je i meni kao laiku nelogično za medalju, složićete se).
    Unapred zahvalna unuka Jelena

    Odgovoreno: 07. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Uradite laboratoriju kompletnu, zajedno sa šećerom, neka se uradi dopler krvnih sudova nogu, takođe pregled vaskularnog hirurga i neurologa bi bio potreban. Sumnjam u postavljenu dijagnozu. U svakom slučaju B Vitamin joj neće škoditi za početak.
      dr. D. Krasić Pozdrav.