Dobro jutro poštovani doktore,
    ja mislim da imam problema sa želudcem, jer kada sam nervozna i imam problema samo mi se traži da jedem i nije mi dosta koliko god jela i šta jela uvjek mi je želudac prazan. Molim vas ako možete da mi pomognete šta da radim i mnogo se debljam. Pozdrav.

    Odgovoreno: 27. 05. 2009.
    • Poštovani,
      vi ne bih reklada imate problem i smetnje sa želucem, nego sa apetitom i kontrolom unosa hrane. Potrazite pomoć psihijatra u mestu kao i nutricioniste, eventualno proverite hormonski status kod endokrinloga.
      Pozdrav dr Dragana Krasić