Postovani doktore, molim vas da mi napisete adresu klinickog centra gdje bih mogla uraditi augmentaciju grudi i broj telefona. NIje mi bitno da li je klinicki centar u Nisu ili Beogradu. Bila bih vam jako zahvalna i kada bi mi ste rekli koje neophodne medicinske preglede trebam obaviti prije operativnog zahvata i kolika je cijena ugradnje implantanata? Iskreni pozdravi, ~Nevena

    Odgovoreno: 20. 07. 2008.
    • adresa Klini;kog centra u nisu je : Bulevar zorana djindjica 48, a telefon 018 223979 adresa klinickog centra u beogradu je Klinika za plasticnu i rekonstruktivnu hirurgiju, ul Zvecanska 9 broj telefona mozete aci preko servisa ptt na broj 988. sto se tice cene operacije, u klinickom centru u nisu operacija kosta 1600 eura u dinarskoj protivvrednosti, a cenu u beogradu ne znam jer se ona formira na osnovu odluke uprave kliike.