Mom detetu koje ima 16 god. ambulantno, hirurškim putem je skinut mladež 22.12.2008.g.31.12.2008. izvadjeni su konci, ali na ožiljku. Na mestu gde se mladež nalazio ostala je braon fleka koja liči na mladež u ravni sa kožom.
    Da li je to normalna pojava?

    Odgovoreno: 14. 01. 2009.
    • postovana julija, kratko vreme posle uklanjanja konaca okolna koza moze biti nesto drugacije boje, ali ako ta promena na oziljku potraje jos desetak dana, javite se hirurgu koji je vrsio operaciju da pregleda oziljak i kaze vam o cemu se radi.