Postovani, na obrazu su mi se pre godinu dana pojavile zaravnjane bradavice. Isla sam sest meseci na tecni azot i nije pomoglo.Molim Vas da mi kazete da li je to moguce nekako otkloniti i da li su moguci oziljci nakon intervencije? Koliko je vremena potrebno i koja je cena? Hvala

    Odgovoreno: 04. 09. 2008.
    • Tesko je precizno odgovoriti na Vase pitanje. Postoji mogucnost uklanjanja takvih bradavica radio talasima, ali i hirurskom intervencijom u zavisnosti od velicine bradavica, kao i njihovog broja, moze se nekada i kombinovati primena ove dve tehnike. Zavisno od karakteristika koze, oziljci mogu biti potpuno diskretni, ali ako koza ima sklonost da stvara jake oziljke oziljci mogu biti i vidljivi. Potrebno je uraditi pregled i lekar ce vam predloziti koja vrsta intervencije je potrebna. Cena zavisi od opseznosti operativnog zahvata i krece se od 100 do 400 eura u dinarskoj protiv vrednosti.