Imam tetovažu sa unutrašnje strane ručnog zgloba veličine 5x2cm... crne boje. Koliko košta uklanjanje, koliko tretmana bi se trebalo raditi i da li ostaje ožiljak?

    Odgovoreno: 05. 04. 2009.
    • Draga Milice,
      U pitanju je nešto malo veća tetovaža (za tu regiju). Premda ne znam kakva je orjentacija tetovaže - uzdužni ili poprečni pravac, ne mogu Vam reći da li bi se mogla ukloniti u jednom ili dva akta. Ožiljak u svakom slučaju ostaje, ali se trudimo da bude što manje upadljiv. Cena ovakve intervencije je 250 eura - ako se promena uklanja u jednom aktu i 150 eura - po intervenciji, ako je uklanjanje promene planirano u dva akta.