Dobar dan moje pitanje je to da sam procitala da ima i jeftinije da se rade operacije ja bi da zategnem stomak potso imam troje dece i nemam vremena za vezbe i dijete. Moze li da mi posaljete adrese gde mogu da se raspitam koliko kosta i kako je procedura. Unapred hvala danijela

    Odgovoreno: 22. 04. 2012.
    • Poštovana,
      Bez obzira na dijete i vežbe, često posle porođaja ostaje višak kože na stomaku. Taj višak se nikako ne može ukloniti osim operacijom. Troškovi dermolipektomije su veliki jer se radi u opštoj anesteziji, zahteva kompletnu opremu operacione sale i veliki broj članova hirurške ekipe. Zbog toga cena ne može da bude niža od 2500 evra.