Jel mogu kontaktirati vasu kliniku gde radite, hteo bih da dobijem informacije o cenama nekih hiruskih zahvatima, vreme oporavka i td, radi se o korekciji bora na licu, podizanje grudi, korekcija koze na stomaku. Ako imate neku preporuku il neki savet molim vas da me iskontaktirate. Hvala unapred

    Odgovoreno: 18. 05. 2012.
    • Poštovani,

      bore na licu možete korigovati na više načina. Ako se to uradi filerima, oporavak je kratak, istog dana se možete vratiti svojim obavezama. Ukoliko se radi hirurško zatezanje lica i kože očnih kapaka- oporavak je nekoliko dana. To važi i za druge operacije koje ste naveli. Veoma je važno ustanoviti vaše opšte zdravstveno stanje i proceniti koji hirurški zahvat treba uraditi. Od vrste operacije zavisi cena. Možete mi poslati slike na mejl kako bih vam dala precizniji odgovor: rakicdrvesna@gmail. Com