postovanje ! zamolio bih vas za mali savet , imamo devojcicu od 4 godine i imamo problema sa laringitisom . pored inhalacija dosta cesto primi i kortikosteroid (dexazon) cto nije bas prijatno pa mi recite dali ima neki drugi nacin barem da se spreci tako nesto , kazu nam nasi pedijatri da je kod nje u pitanju uvek virus . šta bi nam preporučili i molimo vas za vaše mišljenje o tome . unapred hvala

    Odgovoreno: 26. 04. 2007.
    • Postovani Laringitis se najcesce javlja na terenu alergijske konstitucioje i prisustva hronicne infekcije nekim bakterijama u trecem krajniku. AShodno ovome pozeljno je uraditi dopunska ispitivanja i nakon toga primeniti neke mere prevencije