Imam cerku od 16 mjeseci koja posle rodenja imala je neonatalnu sepsu,od koje je izlecena bez komplikacija. Sada kod nje sam primetila porast mlecnih zlezda(dojke obostrano)bez drugih znakova-cerka je porasla sa HIPP-ovim mlekom,0d 4 mjeseca pa dalje jede jaje svaki dan,kokosju juhu itd. Molim vas da mi kazete sta treba da radim,kakav je taj problem,koliko hrana utice na to, i kakvo je vase iskustvo?

    Odgovoreno: 18. 03. 2008.
    • Postovana Hrana ne bi trebala da dovede do ovakvih poremecaja. Ukoliko se zaista radi o uvecanju dojki obostrano (ginekomastija) u tom uzrastu neophodno je da se javite pedijatru endokrinologu