Dali je tacno da dete nasledjuje samo od roditelja odredjene sposobnosti,npr da ako ni jedan od roditelja ne moze da podigne jednu obrvu ni dete to ne moze da uradi?Dali dete tu sposobnost moze da nasledi od bliskih rodjaka?

    Odgovoreno: 17. 02. 2008.
    • Postovani Podizanje jedne obrve nije samo genetski uslovljeno te ne postoji mogucnost da ovu osobinu vezete niti samo za roditelje niti samo za srodnike. Ukoliko vase dete ima ovaj proble, pre svega, javite se decijem neurologu a ne tumacite ga samo genetskim razlozima Ass Prof Jelena Vojinovic