Postovani,imam bebu od 4 mjeseca koja od pocetka lose spava. Ljuljamo, nosimo, ljuljamo u kolicima. Nikako ne moze da ucvrsti san. Lijepo napreduje, smije se i guce. Rodjena prirodnim putem. San je postao veliki problem. Sta god radili ona ne spava. Hranim je adap.mlijekom jer nemam mlijeka da dojim. Budi se stalno . Danju fakticki i ne spava a nocu skoro isto. Zaspe i probudi se za 10 min. Poremecen je i ciklus hranjenja. Bude pospana i naravno kenkava i placljiva cijelog dana. Ne znamo sta da radimo i kako joj pomoci da odspava jer sta god radili je uzalud. Molim Vas za savjet

    Odgovoreno: 04. 01. 2022.
    •                Teško je dati dobar savet bez pregleda odojčeta.Javite se pedijatru.Pozdrav                                                                                                                                           Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          pedijatrijska ordinacija Kinder Care.