Slomio sam kuk dijagnoza je frac basicervicalis molio bih blize objasnjenje unapred zahvalan i uplasen lukic zoran

    Odgovoreno: 03. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Prelom baze vrata butne kosti je jedan od intraartikularnih oblika preloma kuka. Samo po sebi prelom može dase leči i konzervativno (da zaraste sam od sebe) , ali ako ste starije životne dobi preporučujem hiruršku intervenciju koja bi dovela do mnogo bržeg oporavka sa veoma velikim očuvanjem kvaliteta života. Operacija u svim kliničkim centrima u srbiji je rutinska sa velikim stepenom uspešnosti.