Postovanje, interesuje me Umor koji se manifestuje kao samo umorno stanje non stop iscrpljenosti bolovi glave ucestali bolovi zglobova samo u kolenima drugih promenade nema hvala unapred

    Odgovoreno: 03. 04. 2020.
      • Poštovana,
      • Da biste utvrdili uzrok vaših tegoba, potrebno je da se obratite lekaru opšte prakse i uradite par analiza:
      • 1. Kompletnu krvnu sliku sa biohemijskim parametrima ( glukoza, urea, kreatinin, mokracna kiselina, bilirubin, holesterol, trigliceridi, AST, ALT, ALP, GGT, LDH, CK, natrijum, kalijum, magnezijum, kalcijum).
      • 2. Hormone štitne žlezde : fT3, fT4, TSH, anti Tg antitela, anti TPO antitela. Može i vitamin D.
      • 3. Potrebno je uraditi sistematski pregled (srce,pluća,urogenitalni i gastrointestinalni trakt), kako bi se proverilo Vaše opšte stanje.

      Nadam se da se osećate bolje,

      Srdačan pozdrav

      dr Magdalena Nikolić