Postovani doktore, molim vas ako mozete odmah da mi odgovorite jer sam u velikom strahu, posto mi nista nije objasnjeno. Imam bolove u donjem dijelu kicme: dg. Dh l5-s1 sifra m51. Molim vas ako moze vase misljenje da znam o cemu se radi. Hvala, unaprijed.

    Odgovoreno: 15. 07. 2010.
    • Poštovana,
      Na osnovu nekoliko redova ne može se dati mišljenje o čemu se radi. Uzroka za bol koji pominjete je mnogo. Više o tome možete naći na sajtu http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/diskus_hernija. Htm