Imam jedan problem, i uzeo sam stvar u svoje ruke ali ne znam o cemu se radilo. Na penisu (iznad testisa i pocetka tela penisa) mi se pre mozda godinu dana pojavilo neko tvrdo ispupcenje - grudvica, kao bubuljica, pomalo bele boje a u sredini blago se videla crna tackica. To je tako stajalo sve do pre neki dan kada se ispupcenje povecalo kao upaljena bubuljica i pocrvenelo, mislio sam da se splasnuti ali naravno da nije, i danas sam uzeo i stisnuo "to", izasao je prvo -verovatno gnoj, pa sasvim malo krvi, ali kada blago stisnem osetio sam da se unutra jos nalazi tvrda grudvica, stisnuo sam malo jace i izasla je bela grudvica nalik na susam, pirinac ili ne znam kako da ga uporedim. Namazao sam vatom utopljenom u rakiju (nisam imao alkohol: ) ) sada je sve "normalno", osim toga sto je malo naduveno verovatno od stiskanja, kao kad se istiska bubuljica. Ja sam mislio da se dlaka uvila i da je to to. Ali nije. Sta je to bilo, da li ce sve biti u redu, ne znam ni ja sta da pitam. . . . Hvala

    Odgovoreno: 06. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #41367

    • Gotovo isto slucaj je kod mene, isto sam uradio kao i ti samo sto kod mene i dalje ponovo stoji ta grudvica. Iako sam je prethodno iscedio kao da je ponovo narasla ali ovog puta ako cedim nista ne izlazi.