Postovana Dr.Zlatanovic pisem vi po drugi put molim za odgovor.Konstantiran mi je neurodermatitis i moja doktorica mi je prepisala Aveninu kremu trixeru,prvi nekoliko dana me je strasno peckala koza i zarila sad se to smalilo na 2-3 minuta posle mazanja kreme ali koza mi je jos crvenija,izlaze mi neke sitne bubuljice a i kad se umijem osecam da mi je koza rapava i kao da ima neke ljuspe koje nisu vidljive sa golom okom.Kremu koristim do sada 6 dana,dali da produzim i dali trixera uopste pomaze u lecenju ovog problema?Unapred hvala,sa postovanje Jelena-Makedonija

    Odgovoreno: 04. 03. 2008.
    • Postovana Jelena,dijagnozu postavlja lekar dermatolog nakon pregleda i eventualno dopunskih ispitivanja.Ovako na osnovu pisma,bez opisa promena i slike promena je zaista nemoguce postaviti dijagnozu. Narocito je tesko predloziti terapiju bez prethodnog pregleda.Zato se obratite svom dermatologu.Ukoliko Vam predlozena terapija ne odgovara recite mu sta je to sto Vam ne odgovara. dr Zorana Zlatanovic