Pozdrav, primijetio sam unazad tjedan dana kao neki osip na desnoj ruci gore i izgleda kao neki lišaj te isto tako i na licu mi se počinje pojavljivati pa ako možda znate šta bi to moglo biti. Prilažem sliku i hvala unaprijed!

    Odgovoreno: 01. 04. 2020.
    • Poštovani,

      ovo liči na gljivičnu infekciju. te možete na promene mazati Canesten krem 2x dnevno narednih 10 dana.

      Izbegavajte kontakt ostalih delova tela sa zahvaćenim regijama. Ukoliko imate kućne ljubimce, ne preporučuje se kontakt sa njima.

      Takođe, zbog epidemiološke situacije u našoj zemlji, savetuje se da ostanete kod kuće!

      pozdrav

      dr M. Nikolić