Molim vas, da li postoji negde u srbiji gde bih mogao da zatrazim strucnu pomoc oko izlecenja vitiliga. i da li se u srbiji postoje uopste tehnike lecenja? Ne moram da vam kazem koliko sam nesrecan zbog vitiliga!

    Odgovoreno: 30. 04. 2008.
    • Nazalost , sa vitiligom nema garancije,jer je  uzrok nastankanepoznat.Postoji vise teorija,pretpostavki ali ni jedna ne dajeodgovore na sva postavljena pitanja.Otuda i lecenje ide tesko.Vitiligoje detaljno obradjen nasem sajtu te tu mozete naci nesto viseinformacija.Ukoliko Vam to nije dovoljno javite se ponovo ,pokusacu daVam pomognem ,naravno koliko je u mojoj moci.
      dr Zorana Zlatanovic
      dermatovenerolog