Poštovanje,
    Imala san menstruaciju 8.8. i 9.8 san imala spolni odnos s dečkom, ali on je tada svršio u mene. I dan poslje san popila tabletu protiv trudnoće za dan poslje, Yasmin tablete, protiv trudnoće. Danas 16.08. San imala krvarenje, ne jako i boli me stomak. Zanima me zašto ponovo krvarim? Hitno je.
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 17. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Vi ste uzeli hormonsku tabletu i time izazvali hormonski poremećaj u Vašem organizmu. Ustvari v niste uzi pravu tabletu " dan posle". Konsultujte Vašeg ginekologa i posavetujte se o kontracepciji.