Promenila sam mesto boravka, pa dok ne sredim dokumenta, ne mogu na pregled, zato pisem ovim putem za savet. Nekoliko puta vec pred ciklus osecam svrab i peckanje, a suprug je jednom nakon odnosa imao crvenilo na kozi. Sta bi mogao biti problem? Unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 09. 06. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.