Dobar dan trebao bi mi vas strucan savet. . . Od smrti svoga oca 29. 09. 2012. Do danas nisam imala ni jednu menstruaciju. Zanima me da li mogu ostati trudna u ovakoj situaciji i sta bi trebala da koristim da bi mi se ciklus vratio?

    Odgovoreno: 31. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Zamolite vaseg ginekologa da vam izazive menstruaciju zatim proverite hormonski status na sledeci nacin: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa.