Poštovani, imam 39 godina i redovne cikluse na 29-30 dana. U aprilu sam imala ciklus od 22. Do 27. 04. Međutim opet sam imala krvarenje 5. Maja sve do 9. Maja. Izgledao je kao pravi ciklus. Sada je 26. Maj ciklusa još nema. Kada da očekujem ciklus u odnosu na vanredno krvarenje u maju. Hvala

    Odgovoreno: 27. 05. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled (posle 21 dana ciklusa) da bi ste proverili da li su vam cisticni/policisticni jajnici, proverite hormonski status.