Radila sam hsg ali mi niko nije rekao kakvi su rezultati, samo su mi dali otpusnu listu. Ja sad ne bih da sama tumacim ovo i postavljam sebi dijagnoze, a necu skoro kod ginekologa, pa bih vas molila da mi kazete kakvo je stanje. . . Hsg nalaz: cervikalni kanal uredne duzine i konfiguracije. Uterus blago sinistroponiran, odgovarajuceg oblika i zapremine. Oba jajovoda se projektuju u celini, propustaju difuzno kontrast u okolinu. Hvala unapred

    Odgovoreno: 22. 04. 2015.
    • Poštovana,
      Uredan je vas nalaz, prohodni su vam oba jajovoda, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .