Postovani, imam problem sa menstruacijom. Tacnije menstrucija mi je redovna i normanla, ali poslednja dva puta nista ne ostaje na ulosku vec samo kada mokrim izbacim krv. Ne znam da li to moze da bude promena metabolizma ili nesto ozbiljnije. Unapred hvala

    Odgovoreno: 04. 03. 2015.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, savetujem vam da proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol. Progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolaktin samo 14dan ciklusa.