Postovana. Radila sam test za proveru trudnoce i negativan je (5. 1. 2015. I 8. 1. 2014. _radjen test) . Menstruaciju sam trebala da dobijem 4. 1. 2015. Ali se samo pojavila braon tecnost i trajala dva dana. Podlednja menstruacija bila je 7. 12. 2014. Imala sam odnose 18. I 21. Decembra i 30, i 1. Decembra. Interesuje me kada sam ostala trudna, kog dana? Menstruacije su mi redovne na 28. Dan, i dos ada nikada nisam imala ovih problema, osim sto su obilne i traju po sedam dana, nekad su bolne. Imam i ranicu na grlicu materice, zapuseni levi jajovod, desni slabo prohodan. Pokusavamo da dobijemo dete tri godine ali nista. Radila sam snimanje i onda je prohodan desni ostao delimicno a levi uopste. Doktor mi je rekao da imam asermanov sindrom, ali se drugi nije slozio sa njegovim nalazom. Molim vas odgovorite mi jako mi je bitn datum, dan zaceca?

    Odgovoreno: 09. 01. 2015.
    • Poštovana,
      Ako je test negativan onda niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cistcni jajnici, takodje vam savetujem da uradite profesionalni kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate hronicnu upalu grlica materice (cevicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com