Postovani, imam jedno pitanje. Radila sam vaginalni i cervikalni bris koji je dao rezultate da je sve uredu ali mi se pojacan sekret sa neprijatnim mirisom vraca a ginekolog tvrdi da ce sam od sebe proci. Meni prilicno smeta pa me zanima da li imate neki savet sta bi mogla da koristim? Hvala

    Odgovoreno: 13. 12. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da urdite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.